Keresési eredmények

1. Ek1

Steam Artwork

Egyedi steam artwork készítést vállalok. Minta:
  2. Ek1

Ekis v2

3. Ek1

Hirdetések! Ide nyisd a kérelmed!

szép munka fiam!
  4. Ek1

My avatar.

5. Ek1

CS 1.6 Fragmovie-k, Mini Movie-k

https://www.youtube.com/watch?v=_g45UhPptR4 https://www.youtube.com/watch?v=vkmfUoOnsc4&t=37s https://www.youtube.com/watch?v=booIbN5yZsM
  6. Ek1

Legjobb pillanataim a Fastcup-on.

7. Ek1

Zenéim.

8. Ek1

Ingyen "TRAP" instrumental tőlem.

9. Ek1

Unban kérelem 6.0

Üdv! Én voltam aki banolt, folyamatos banból vissza mászkálás miatt. A trágár beszédnek pedig nem itt van a helye. A ban marad, a kérelmet pedig zárom.
  10. Ek1

Unban kérelem

Üdv! A ban már lejárt egy ideje ezért zárom.
  11. Ek1

Unban Ts3

Üdv! Az UB kérelmed átveszem és bírálom. A kérelmed elfogadom és lezárom. További szép napot és jó játékot. UI.: Az ilyen szavak, mondatok senkinek sincsenek megengedve itt a fórumon kedves Zsani és kedves fityisz!!!
  12. Ek1

Unban

Üdv shk! Nálunk bizony örök ban jár a hirdetésért, de alap járaton soha nem volt veled gond ezért elfogadom a kérelmed. Az UB kérelmed elbíráltam és zárom. További szép napot és jó játékot kívánok!
  13. Ek1

FELHÍVÁS!!!

Üdv Emberek! Ahogy látom a mostani, régebbi UB kérelmeket azt vettem észre, hogy túl sok a "trágár", "másik személyt sértő, rágalmazó, kifigurázó" szó és mondat. Éppen ezért írom most ezt a posztot, mert az ilyen UB kérelmek nem fognak elbírálásra kerülni. A fórumon ez az alap szabályzat, ezt...
  14. Ek1

Mix admin jelentkezés

Üdv! A jelentkezésed elfogadva! A TGF egy jelentkezési minta alapján fog történni. TeamSpeak-en az arra kinevezett Adminok fogják az ügyed intézni. Sok szerencsét kívánok! ;)
  15. Ek1

Mix Admin Jelentkezés

Üdv! Szerintem ez még elég korai! :D Nem olyan régen lettél feloldva!
  16. Ek1

Coin Rendszer

A Coint bolt 1 új fajta rendszer, ahol saját magadnak tudsz venni rangokat , a Coin shopból. Ehhez azt kell tenned, hogy ráírsz a CSZONE Gaming Community botra, az alábbi szöveggel: !parancsok A parancs beírásakor további 4 parancsot fog írni a bot, és a hozzájuk tartozó tudnivalókat.. Ezek...
  17. Ek1

ub

"►tulaj vagyok ezert csalok◄" <--- Ez mi is lenne? Ha az IMPC féle hazug, kamu programozó, érdek emberekre hallgatsz, magadra vess. Ilyen UB kérelmet el se olvasok, sőt el se fogadom és tudomást sem veszek róla, sem a többi vezetőségi tag. Szóval a kérelmed elutasítom és lezárom. További szép...
  18. Ek1

CS 1.6 MiX Admin jelentkezési séma

Counter-Strike 1.6 MiX Admin jelentkezés Counter-Strike 1.6-ban használt neved: VÁLASZOD Rövid bemutatkozás: VÁLASZOD Miért szeretnél MiX Admin lenni? VÁLASZOD Steam Accountod linkje: VÁLASZOD Játéktapasztalatod: VÁLASZOD Korábbi referenciáid (opcionális): VÁLASZOD Megjegyzés...
  19. Ek1

Adminisztrátor jelentkezési minta

CS 1.6 Szerver Adminisztrátor jelentkezési minta A jelentkezés követelményei: • Játékos neved: • Életkorod: • Steam fiókod linkje: • Elérhetőséged: Ha kitöltötted ezt a mintát véglegesítjük a kérelmed! TABLE] CS 1.6 Szerver Adminisztrátor jelentkezési minta [/TABLE] A jelentkezés...
  20. Ek1

CSZONE Update 2020.xx.xx

Hosszú idő telt már el, hogy megalapult a CSZONE Mixelde. Sok fejlődés, sok update és sok egyéb más került a szerverekbe. Most valami igazán egyedi dolgot tervezünk, hogy megkönnyítsük az emberek és Admin társaink dolgát. Előre láthatólag a nyáron elkészül a teljesen automatizált "Gather...