Keresési eredmények

1. thotiana

Update pack by space program v2

Itt vagyunk újra egy kis patch, nektek. (Külön köszönet SárKány-nak a hangjáért)
  2. thotiana

Unban kérelem 6.0

Többi kérdésemre nem adtál választ, és ezt FlyingMode fogja bírálni. Szerintem így ne várj sok reményt.
  3. thotiana

Unban kérelem 6.0

Szia, phnx admint nem ismerek szerintem ezt féllre írtad nem de? És senki nem utál. Most akkor DRK írt helyetted UB kérelmet, mivel gondolom kivagy bannolva a fórumról? És hogy történt ez a tulajdonos szidás? Mit mondtál neki? Mert ok, nélkül nem szoktak az adminok bannolni. Amiánt erre választ...
  4. thotiana

Teamspeak 3 szerver unban kérelem

Szia, gondolom ez panasz is lett volna egyben ahogy olvasom. Illetve a panasz jogtalan. UB-t, továbbra is @rotexxcs távolságában is ő saját maga bírálja ezt a ban kérelmet. @DreeN helyezhető!
  5. thotiana

Unban

Szia, vezetőség fent tartja a tíltásod.
  6. thotiana

MiX Admin jelentkezés

TS meghallgatáson nem felelt, meg ezért helyezhető! @DreeN
  7. thotiana

UB kerelem ts-re

Levettem, glhf.
  8. thotiana

UB kerelem ts-re

Teljes ban infót másold ki, és még a mai nap leveszem.
  9. thotiana

вotι[hwя] Unban kérelem 2

Evileg levettem, glhf.
  10. thotiana

UB kerelem ts-re

Szia, 48 órán belül választ adunk.
  11. thotiana

Ek1

@DreeN @Roland helyezhető ^^
  12. thotiana

ub

10 óra ban ra felesleges volt írni kérelmet.
  13. thotiana

ub

megkapod a kitíltásod.
  14. thotiana

ub

Szia első sorban felhasználó név váltás ügyben keres fel emailben. info@cszone.hu címen. Aztán visszatérünk az UB-ra. 48 órád van írni amenyiben nem tíltást adok a fórumon csúnya obszén username miatt. Szép estét.
  15. thotiana

ub

Szia! Úgy látom senkit se érdekel az UB kérelmed én meg adom neked jó legyél jó játékot! UI: (PM-be itt fórumon teljes indokot írj és oldalak is) Zárom/helyezhető
  16. thotiana

ub2

Rendben ma beszélek azzal aki bannolt, holnapra várható a válasz!
  17. thotiana

ub2

Köszönöm hogy őszinte voltál, ezért az aki bannolt megfogom beszélni vele hogy csökkentsük a bant. De sikerül hogy csökkentsük a ban időtartamát több hírdetésre nem számíthatok igaz? Ezzel a feltétellel tudom csak megpróbálni.
  18. thotiana

ub2

hírdettél ez igaz? Vagy mi történt írd le kérlek a te storyd.
  19. thotiana

ub2

Mi történt? :D
  20. thotiana

Moderátor jelentkezési lap

Szia ez halálosan komoly jelentkezés?