Teamspeak 3 szerver unban kérelem

Állapot
Nem nyitható további válaszokra.
Aug 10, 2020
1
0
InGame neved:

► SZTA20hrsinCStherestIRL◄

A ban időpontja:

► Én magam sem tudom, nem is tartózkodtam a ts-en mikor kaptam a bant, de, ha saccolni kellene akkor 08. 07.-e és 08. 08.-a közötti éjjel/hajnali órákban történt az incidens◄

A ban időtartama:

► Permanent (örök) ◄

Admin neve, aki bannolt:

►rotexx HOUR BOOST KING◄

A ban oka:

►<13:06:40> You are banned permanently. Reason: "2,3,4,10", gondolom a Teamspeak szabályzatra vonatkoznak ezek a számok◄

Amiért szeretnéd az unbant:

►Nem igazán tartom fairnek, hogy az állítólagos egyén (rotexx HOUR BOOST KING) engem elhordhat mindenféle remegős-rettegős sz*rdarabnak, meg provokál public szerveren amikor csak tud (mikor én meg sem szólalok alapjáraton, meg le se sz*rom, annyira nem érdekel az illető, csak nem veszi észre és nincs jobb dolga :D :D). A 2,3,4,10-es pontokat is biztos vagyok, hogy megszegte már a cselekedeteivel, elég arra gondolni, hogy banom idején is elhordott (és még tuti el is fog párszor privátban, de nyugodtan, nem nagyon izgat :D) a mix szobákban mindenféle idiótának. Banom idején nem is tartózkodtam a Teamspeak szerveren, tehát nem értem mire fel az örök tiltás.◄

Megjegyzés:

►Nagyon sokan hasonló véleménnyel vannak a "kedves" szerver admin úrról, ő beszólhat, de mi nem szólhatunk vissza mert jön a ban. :D Én hajlandó lennék eltekinteni attól, hogy mióta ismerem kb. kaptam az oltásokat (nagy a fülem, remegek-rettegek 1 20 éves játékon, elütött egy busz xD). A profilomban leírt szövegek valószínűleg igazak rá (ami miatt csak sajnálni tudom, és remélem megoldódik az élete), de leszedem nagyon szívesen, ha megígéri, hogy nem szól hozzám 1 szót sem (én sem fogok hozzá). Nyugodtan kibeszélhet a hátam mögött, engem nem érdekel tényleg, ezzel úgyis csak saját magát minősíti, hogy milyen ember is igazán. :) Én sem szólok hozzá (első dolgom az lesz, h muteba rakom TS-en), és nem degradálom semmivel.◄

rotexxcs

Újonc
Very Important Person
Máj 1, 2020
3
1
Na kezdjük az elején..
Provokálás miben? az h felmegyek egy pubra hozzám szólsz, próbálsz lejáratni mások előtt, aztán elhordod a sátorfádat mert látod nem jön össze? bizonyára így van

akárhányszor felmegyek akárhova már betalálsz, mert képtelen vagy a seggeden megülni és az én életemmel foglalkozol.. mint ahogy leírtad most is

azért kicsit kapd össze magad.. a másik meg, infókat kérsz másoktól rólam és azokat ki is adod.. gondolkozz el egy kicsit..
ha olyan "csodálatos" életed van mint ahogy állítod, akkor azzal foglalkozz a közeljövőben ne pedig az enyémmel,mert már kicsit unalmas amit csinálsz és egyben gyerekes is :)

A valótlan hülye kis hazug állításaidból viszont nem kérek, csináld csak magadnak a hülyeségeidet nem érdekel, ezért kapom vissza a jelzéseket h rajtad röhög mindenki

ui: mellesleg legutóbb 10napos banból jöttél vissza, lejöttél a mixváróba beszóltál, majd hirtelen disconnecteltél, ezért is kaptad.

majd legközelebb írj egy normális unbant. köszöntem, addig is át írom 10napra addig marad a ban, remélem ebből majd tanulsz kicsit..

"első dolgom az lesz, h muteba rakom TS-en " mellesleg legyél tisztában a szabályzattal mert ez sem megengedett :)

mellesleg ingame név és admin név nem egyezik, legközelebb figyelj oda :)

thotiana

Felhasználó
Tulajdonos
Ápr 3, 2020
30
3
Szia, gondolom ez panasz is lett volna egyben ahogy olvasom. Illetve a panasz jogtalan. UB-t, továbbra is @rotexxcs távolságában is ő saját maga bírálja ezt a ban kérelmet. @DreeN helyezhető!

Állapot
Nem nyitható további válaszokra.