Unban kérelem 6.0

Állapot
Nem nyitható további válaszokra.

drk1590

Újonc
Aug 30, 2020
4
0

Ingame, TS-en használt neved:

eddy

A ban időpontja:

2020.07.01.

A ban időtartama:

27 év, durva

Admin neve, aki bannolt:

ismeretlen, fly, phnx, meg kitudja ki utál

A ban oka:

Tulajszídás, oszt közbe aludtam

Amiért szeretnéd az unbant:

szeretem drkt és szeretem a közösségetek és mi egy mást

Megjegyzés:

Köszönöm ha jóvá hagyjátok, könyörgött nekem hogy meg fog változni és tisztelni fogja a mixelőket !

Mellékletek

thotiana

Felhasználó
Tulajdonos
Ápr 3, 2020
30
3
ismeretlen, fly, phnx, meg kitudja ki utál
Szia, phnx admint nem ismerek szerintem ezt féllre írtad nem de? És senki nem utál. Most akkor DRK írt helyetted UB kérelmet, mivel gondolom kivagy bannolva a fórumról?
És hogy történt ez a tulajdonos szidás? Mit mondtál neki? Mert ok, nélkül nem szoktak az adminok bannolni.
Amiánt erre választ kaptam, el gondolkozom az unban dolgon. Ban infót küldj be és megnézzük ki osztotta a ban-t. Szép estét! @drk1590

thotiana

Felhasználó
Tulajdonos
Ápr 3, 2020
30
3
Többi kérdésemre nem adtál választ, és ezt FlyingMode fogja bírálni. Szerintem így ne várj sok reményt.

drk1590

Újonc
Aug 30, 2020
4
0
hát nehéz úgy meg mondani valamit amiről nem is tudsz semmit az egy az kettő meg utálatra mindenkit ki lehet akkor bannolni nem? :c

Mr.FlyingMode

Újonc
Tulajdonos
Ápr 4, 2020
1
0
23
Budapest
Szia a bannom nem oktalan ha afkolsz azért nem bannollak ki, úgy ahogy más sincs ki bannolva ok nélkül.
Felesleges lenne belemenni mert ok nélkül nem adtam még bant.
Az unbant megadom, ameddig a ts szabályzatot betartod! @DreeN helyezhető!

drk1590

Újonc
Aug 30, 2020
4
0
Az a baj hogy be van tartva a szabályzat.. semmit nem tudtok fel mutatni inkabb kibasztok olyanért ami nem is igaz állítólag téged szidtalak akkor mond már el hogy mit csináltam veled ? :)

Állapot
Nem nyitható további válaszokra.