Unban Ts3

Állapot
Nem nyitható további válaszokra.

fityisz

Újonc
Jul 25, 2020
2
0

Ingame, TS-en használt neved:

Fityisz

A ban időpontja:

2020.07.25 18:27:03

A ban időtartama:

2 nap

Admin neve, aki bannolt:

.Zsanii

A ban oka:

toxic viselkedés 0725 /.Zsanii

Amiért szeretnéd az unbant:

Jogtalanul tiltott ki

Megjegyzés:

Semmilyen toxikus viselkedést nem hajtottam végre, ban indok is hasonló volt "toxic viselkedés 0725", közben pedig ő kickelt 2 gyereket ki amit persze senki sem vett figyelembe, végül is 9 ember előtt nem ő anyázott, végül is mikor játszottunk nem ő volt ki akadva folyamatosan, game közbe semmi infó nem jött tőle :), ugye Zsani? És én viselkedtem toxikusan xdd :)

Zsanii

Újonc
Ápr 4, 2020
3
0
Már ne haragudj, de a kurva életben nem ér fel egy anyázáshoz. Másrészt, elmentél úgy, hogy szó nélkül, 4 readyt kihagytál és elakartak menni az emberek. De ennek ellenére is leszartad és megint elmentél. Majd egész meccsen flameltél és sírtál és mindenki nyavajgott hogy toxic vagy és nem szeretnének veled játszani. Nem az én véleményem miatt léttél kibaszva, de többen is kérték, hogy fejezd be. Nem banolhattalak játék közben, de inkább muteoltalak és voltak infóim csak lehet a sok nyavjgás miatt nem vetted őket figyelemben. Marad a 2 nap pihi!

Zsanii

fityisz

Újonc
Jul 25, 2020
2
0
Az a baj szerintem te nagyon össze keversz valakivel, mert se flamelni nem flameltem se sírni nem sírtam.
Nem tudom hol és mikor követtem el toxikus viselkedést de kíváncsi lennék rá :)
És arra is kíváncsi lennék "kik" azok a "többiek" címszó alatt szereplő emberek.
4 readyt valóban kihagytam de ha tudnál olvasni írtam is, hogy "pill cigizek" azt már nem írtam le, hogy egy vagy két cigit szívok ugye?
utánna megint nem szartam le mert mikor vissza értem ready volt és readyztem és normálisan playeltem :)
de legyen igazad, esetleg azt tudnád bízonyítani képekkel vagy videó anyaggal, hogy jogos volt-e a ban?

Ek1

Újonc
Tulajdonos
Webfejlesztő
Ápr 3, 2020
16
10
www.youtube.com
Üdv! Az UB kérelmed átveszem és bírálom. A kérelmed elfogadom és lezárom. További szép napot és jó játékot.

UI.:
Az ilyen szavak, mondatok senkinek sincsenek megengedve itt a fórumon kedves Zsani és kedves fityisz!!!

Állapot
Nem nyitható további válaszokra.